Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Koncert Majki Jeżowskiej w naszej szkole
17 październik 2019

 

                Dnia 10 października 2019r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szczurowej odbył się niepowtarzalny koncert Majki Jeżowskiej, Ambasadorki UNICEF oraz kawalera "Orderu Uśmiechu" w ramach Edukacyjnej Trasy Koncertowej 2019. Występ przeznaczony był dla dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli.

Uczestniczyli w nim.  uczniowie Szkoły Podstawowej w Szczurowej, Woli Przemykowskiej, Wokowicach oraz dzieci z Komunalnego Przedszkola w Szczurowej, Ochronki Sióstr Służebniczek-Przedszkole Niepubliczne w Szczurowej, Oddziału Przedszkolnego  we Wrzępii, Oddziału Przedszkolnego w Rudach Rysiu.

W programie Majka zaprezentowała kultowe już piosenki, które zawsze niosą ważne przesłanie, poruszają niezwykle istotne tematy, ucząc dzieci. Po koncercie była możliwość zrobienia zdjęcia i otrzymania autografu. Koncert dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i miłych wspomnień, był świetną lekcją rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Organizatorem spotkania ze znaną piosenkarką była p. Elżbieta Grzesik-Oleksyk, zdjęcia wykonał Adrian Król- absolwent naszej szkoły, obecnie uczeń kl.2 FT  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych   nr. 1 w Brzesku

Elżbieta Grzesik-Oleksyk


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.