Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
17 sierpień 2019

„To, co mam, to radość najpiękniejszych lat…”– słowa piosenki Anny Jantar były mottem akademii z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbyła się 19 czerwca 2019 roku w naszej szkole. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście: Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal, Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury i Sportu Mariusz Antosz, przedstawiciele Rady Rodziców oraz cała społeczność szkolna.

Uroczystość  rozpoczęła się o godzinie 8.00 mszą św. w kościele parafialnym w Szczurowej, skąd wszyscy udali się do szkoły, by uczestniczyć w oficjalnym zakończeniu roku szkolnego.

Dyrektor Alina Oleksy podsumowała mijający rok szkolny 2018/2019, podziękowała również Gronu Pedagogicznemu za wkład w przekazywanie wiedzy uczniom, przedstawicielom samorządu gminy za owocną współpracę, a rodzicom za wsparcie szkoły w wielu przedsięwzięciach.Następnie wręczyła listy gratulacyjne rodzicom, których dzieci uzyskały wysokie wyniki na świadectwie ukończenia szkoły, a absolwentom listy pochwalne za bardzo wysokie wyniki w nauce.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów absolwentom z najwyższymi wynikami egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego oraz nagród książkowych najlepszym uczniom klas I-VIII oraz III gimnazjum. Nagrody i upominki otrzymali również uczniowie, którzy aktywnie pracowali na rzecz społeczności szkolnej, Samorządu Szkolnego oraz najlepsi sportowcy.

Po zakończeniu części oficjalnej absolwenci klas ósmych i trzecich gimnazjum zatańczyli poloneza, a następnie przedstawili program artystyczny, w którym nie zabrakło miłych wspomnień oraz podziękowań dla dyrekcji szkoły, wychowawców,  nauczycieli i pracowników administracji. Niejedna łza się w oku zakręciła...

Ostatnie pożegnania, uściski, uśmiechy. I kiedy formalności stało się już za dość wszyscy uczniowie rozpoczęli upragniony okres – wakacje.

 

Życzymybezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Następny dzwonek dopiero we wrześniu.

Opracowanie: Małgorzata Tracz


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.