Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
02 lipiec 2018

22 czerwca 2018 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018  i pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów klas gimnazjalnych.

O godzinie 8:00 uczniowie i nauczyciele zgromadzili się na mszy św. w Kościele Parafialnym w Szczurowej, a następnie udali się na halę sportową, by świętować początek wakacji.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział zaproszeni goście: wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski, przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice oraz cała społeczność szkolna.

            Dyrektor Szkoły pani Alina Oleksy krótko podsumowała mijający rok szkolny, pożegnała odchodzące na zasłużoną emeryturę Panie: Stanisławę Nocoń i Janinę Cholewicką oraz nauczycielkę języka polskiego Urszulę Mądrzyk, która po 10-ciu latach opuszcza grono pedagogiczne na rzecz pracy w innej placówce na terenie gminy.

Następnie głos zabrał wójt Gminy Szczurowa Marian Zalewski gratulując uczniom i nauczycielom sukcesów i życząc udanych i bezpiecznych wakacji. 

Pani Dyrektor podziękowała Radzie Rodziców za aktywną i owocną współpracę. Najlepsi uczniowie klas I –VII i klas gimnazjalnych otrzymali z rąk dyrekcji - Pani Aliny Oleksy, Pani Urszuli Rzeźnik i Pana Marka Antosza świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Statuetkę za najlwyższe wyniki w nauce po raz kolejny otrzymała uczennica klasy szóstej Julia Nosal. Następnie Pani Dyrektor przekazała listy gratulacyjne rodzicom, których dzieci uzyskały średnią wnoszącą 5,0 na świadectwie promocyjnym i świadectwie ukończenia szkoły.

Wyróżniono również uczniów i absolwentów za aktywną pracę na rzecz szkoły: marszałka Parlamentu Uczniowskiego Chawkata Zakareyę; finalistki Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego – Wiktorię i Oliwę Kuliś; animatorkę wielu szkolnych wydarzeń - Kingę Pudełek; sportowców, którzy w ciągu roku szkolnego na zawodach powiatowych a także wojewódzkich uzyskiwali wysokie lokaty; aktywnych członków Zespołu Folklorystycznego; uczniów, ze stuprocentową frekwencją.

Dyplomy otrzymali także absolwenci, którzy uzyskali najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym: Aleksandra Latuszek, Marzena Śledź, Adrian Rachwał, Bartosz Kozak.

Po części oficjalnej uczniowie klas trzecich gimnazjalnych przedstawili program artystyczny, w którym nie zabrakło miłych wspomnień i podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz władz gminy za trzy lata nauki w szkole.

 


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.