Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Festyn rodzinny 2018
07 czerwiec 2018

      Festyn rodzinny przygotowywany przez Radę Rodzicó Szkoły Podstaowej w Szczurowej stał się już tradycją. Jak co roku uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczniów kl. I-VII. W dn. 01.06.2018 r.  z okazji Dnia Dziecka cała społeczność szkolna zgromadziła się na boisku sportowym "Orlik" w Szczurowej.

   Dzieci czekały liczene atrakcje, w tym: zjeżdżanie na dmuchanej żjeżdżalni, zabawy w basenie z kolorowymi piłkami, kręcenie się na karuzeli, piłkarzyki, kręcenie na ruchomej piłce.

    Dla zmęczonych upałem czekał zimny prysznic, z którego chętnie korzystali wszyscy uczniowie. Uczniowie poszczególnych klas uczestniczyli w zmaganiach na boisku piłkarskim rywalizując ze sobą. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy.

     Rada Rodziców zapewniła uczestnikom darmowe kanapki oraz drożdżówki, napoje i lody. Wszyscy miło spędzili czas ciesząc się słoneczną pogodą. Dziękujemy organizatorom Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Szczurowej za zorganizowanie festynu oraz niezpomniane wrażenia.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.