AUTOBUS I (Górka/Rylowa)
7:15 Górka Dwór
7:20 Górka Remiza
7:25 Górka Sekółki
7:35 Szczurowa Szkoła
7:45 Rylowa
7:55 Szczurowa Szkoła
AUTOBUS II (Rudy-Rysie)
7:30 Rudy Rysie-Rudy
7:33 Rudy Rysie Sklep
7:38 Podszumin
7:43 Niedzieliska Szkoła
7:48 Szczurowa Szkoła
AUTOBUS III (Wrzępia/Strzelce)
7:20 Wrzępia Szkoła
7:22 Wrzępia Sklep
7:26 Wrzępia Radziejów
7:35 Strzelce W. Szkoła
7:37 Strzelce W. Skrzyż.
7:40 Strzelce Małe Remiza
7:42 Strzelce Małe Szkoła
7:45 Strzelce Małe Skrzyż.
7:50 Rząchowa
7:55 Szczurowa Szkoła
AUTOBUS IV (Uście S./Dąbrówka)
7:25 Barczków
7:27 Popędzyna
7:30 Uście S. Szkoła
7:32 Uście S. Rynek
7:37 Dąbrówka M.
7:40 Strzelce M. Zamoście
7:50 Szczurowa Szkoła
AUTOBUS V (kursowy z Brzeska)
7:35 Rajsko
7:40 Strzelce W. Szkoła
7:50 Szczurowa Szkoła
AUTOBUS I (Rylowa/Górka)
12:35 Szczurowa Szkoła 13:30 Szczurowa Szkoła 15:20 Szczurowa Szkoła
12:40 Rząchowa 13:35 Rylowa 15:25 Rylowa
12:50 Górka Remiza 13:45 Rząchowa 15:35 Rząchowa
12:53 Górka Sekółki 13:50 Górka Remiza 15:40 Górka Remiza
13:53 Górka Sekólki 15:43 Górka Sekółki
AUTOBUS II (Rudy-Rysie)
12:35 Szczurowa Szkoła 13:30 Szczurowa Szkoła 15:20 Szczurowa Szkoła
12:40 Niedzieliska Szkoła 13:35 Niedzieliska Szkoła 15:25 Niedzieliska Szkoła
12:43 Podszumin 13:38 Podszumin 15:28 Podszumin
12:46 Rudy-Rysie Sklep 13:41 Rudy-Rysie Sklep 15:31 Rudy-Rysie Sklep
12:50 Rudy-Rysie Rudy 13:45 Rudy-Rysie Rudy 15:35 Rudy-Rysie Rudy
AUTOBUS III (Wrzępia/Strzelce/Rajsko)
12:35 Szczurowa Szkoła 13:30 Szczurowa Szkoła 15:20 Szczurowa Szkoła
12:40 Strzelce M. Skrz. 13:35 Strzelce M. Skrz. 15:25 Strzelce M. Skrz.
12:43 Strz. M. Remiza/Szkoła 13:38 Strz. M. Remiza/Szkoła 15:28 Strz. M. Rem./Szkoła
12:48 Strzelce W. Szkoła 13:43 Strzelce W. Szkoła 15:33 Strzelce W. Szkoła
12:55 Wrzępia Radziejów 13:50 Wrzępia Radziejów 15:40 Wrzępia Radziejów
12:58 Wrzępia Sklep 13:53 Wrzępia Sklep 15:43 Wrzępia Sklep
13:00 Wrzępia Szkoła 13:55 Wrzępia Szkoła 15:45 Wrzępia Szkoła
13:08 Rajsko 14:03 Rajsko 15:53 Rajsko
AUTOBUS IV (Uście S./Dąbrówka)
13:30 Szczurowa Szkoła 15:20 Szczurowa Szkoła
13:35 Strz. M. Zamoście 15:25 Strz. M. Zamoście
13:38 Dąbrówka 15:28 Dąbrówka
13:48 Uście S. Rynek 15:38 Uście S. Rynek
13:50 Uście S. Szkoła 15:40 Uście S. Szkoła
13:53 Popędzyna 15:43 Popędzyna
13:55 Barczków 15:45 Barczków
AUTOBUS V (kursowy do Brzeska przez Strzelce/Rajsko)
13:30 Szczurowa Szkoła 15:27 Szczurowa Szkoła
13:37 Strzelce W. Szkoła 15:37 Strzelce W. Szkoła
13:42 Rajsko 15:42 Rajsko