Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Choinki dla starszych i samotnych
19 grudzień 2019

                Już końcem listopada Klub Wolontariusza zaczął zachęcać uczniów naszej szkoły do wykonania choinek, które docelowo miały trafić do domów starszych i samotnych mieszkańców szczurowskiej parafii.

                Uczniowie i ich bliscy przygotowali przepiękne choinki, wykonane z orzechów włoskich lub szyszek zebranych w pobliskich lasach. Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom oraz ich rodzinom za pracę i poświęcony czas. Wykonanie tych choinek na pewno zajęło kilka dni. Jesteśmy pewni, że wywołają one uśmiechy na twarzach ich przyszłych właścicieli, a tym samym umilą im ten świąteczny czas.

                Dzięki współpracy z Parafialnym Oddziałem Caritas  choinki wraz z świątecznymi życzeniami od Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczurowej, pani Aliny Oleksy oraz od uczniów i pracowników naszej szkoły, trafiły pod dobre adresy. Część z nich zanieśli swoim sąsiadom uczniowie, a część została przekazana do Caritasu aby stamtąd trafiła do pozostałych osób.

                Dziękujemy bardzo księdzu proboszczowi Wiesławowi Majce oraz pani Janinie Cieśli za wsparcie przy organizacji tego przedsięwzięcia.

Anna Całka-Kosała


 


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.