Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: piątek, 23 październik 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Doradztwo zawodowe
04 listopad 2018

Gmina Szczurowa już kolejny rok bierze udział w projekcie Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II ( W ZAKRESIE DORADZTWA ZAWODOWEGO). Jest on współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W bieżącym roku szkolnym również w Szkole podstawowej w Szczurowej obyła się rekrutacja uczniów do projektu.

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia warsztatowe jak również konsultacje indywidualne z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów klas: III gimnazjum oraz 8 klasy Szkoły Podstawowej. Wsparcie Doradcze zakończone będzie stworzeniem indywidualnego Planu Działania dla ucznia oraz otrzymaniem zaświadczenia o uczestnictwie w projekcie.

W sprawach związanych z projektem do dyspozycji uczniów i rodziców jest pedagog szkolny i doradca zawodowy Pani Agata Polak, która chętnie odpowie na wszystkie pytania i niejasności oraz udzieli potrzebnych informacji. Do współpracy w ramach działań projektowych zachęcamy także rodziców, którzy w ramach zajęć warsztatowych chcieliby opowiedzieć uczniom o swojej ścieżce zawodowej i podjętej pracy.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy!

mgr Agata Polak


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.