Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: środa, 30 wrzesień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
11 wrzesień 2018

Stare powiedzenie mówi, że "Wszystko co dobre szybko się kończy". Po dwóch miesiącach odpoczynku uczniowie wraz z nauczycielami wrócili do szkoły, aby rozpocząć kolejny rok szkolny.

Kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej cała społeczność szkolna uczciła przemarszem pod Pomnik poświęcony poległym w czasie I i II wojnie światowej. Wraz z innymi delegacjami lokalnych instytyucji nasza młodzież złożyła tam kwiaty. Następnie wszyscy udali się do Kościoła p.w. św. Bartłomieja w Szczurowej na Mszę Św. Potem na hali Szkoły Podstawowej w Szczurowej nastąpiła inauguracja roku szkolnego. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami oraz przedstawicielami Gminy Szczurowa oglądnęli inscenizację przygotowaną na tę okoliczność przez uczniów klas VI i VII pod kierunkiem p. mgr Jolanty Łobody, p. mgr Jusytny Turaczy oraz p. mgr Anny Całki-Kosały. Występ uświeniła gra p. mgr Michała Pastucha oraz występ chóru szkolnego i solistów.

Pani dyrektor przedstawiła całej społeczności szkolnej wychowawców poszczególnych klas oraz informacje organizacyjne dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego. Życzyła również sukcesów w nowym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że będzie on równie dobry jak poprzedni, a nawet i lepszy.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.