Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: środa, 30 wrzesień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
„Sportowy Powiat Brzeski” w Gminie Szczurowa!
18 wrzesień 2018

     Druga sobota września  w powiecie brzeskim minęła pod hasłem „Sportowy Powiat Brzeski”. W każdej gminie odbywały się gry i zabawy sportowe oraz emocjonujące zawody i turnieje. Również na obiekcie sportowym „Orlik” w Szczurowej odbyły się konkurencje sportowe,  w których wzięło udział ponad osiemdziesięciu  uczestników.  Każdy z nich miał możliwość spróbowania swoich siłw  sześciu konkurencjach, a były to m.in. żonglerka piłki, strzał piłki w słupek i  poprzeczkę, slalom z piłką, wyrzut piłki z autu, celny wykop, trafianie w punkt.  Na koniec organizatorzy zaproponowali rozegranie meczy towarzyskich pomiędzy poszczególnymi grupami.  W tym dniu nie brakowało sportowej rywalizacji, wspaniałych wrażeń, prezentacji swoich umiejętności.

      Otwarcia zawodów dokonał w imieniu pana Andrzeja Potępy - Starosty Brzeskiego , wiceprzewodniczący Rady Powiatu pan Robert Gładysz.  Dla każdego uczestnika zmagań,  powiat przygotował  okolicznościowe piękne medale,  jak również różne gadżety związane z promocją starostwa .  

       Organizatorami zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Brzesku, Gmina Szczurowa, Szkoła Podstawowa w Szczurowej, MKS „Olimpijczyk” .

       Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów obsłudze sędziowskiej,  którą sprawowali uczniowie z klas ósmych ze Szkoły Podstawowej w Szczurowej, opiece medycznej oraz rodzicom.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.