Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Młodzież ze Szczurowej W KULTURZE
28 listopad 2017

              Szkoła Podstawowa w Szczurowej od września br. uczestniczy w projekcie „BE BRAVE – MŁODZI W KULTURZE”, realizowanym przez Stowarzyszenie Teatr Nowy w Krakowie.

             Jest to innowacyjny projekt oparty na nauce poprzez doświadczenie, pozwalający jego uczestnikom sprawdzić się w nowych rolach i sytuacjach. Gwarantuje również możliwość zdobycia umiejętności i kompetencji współpracy w grupie, zrealizowania wspólnego działania, a także poznania artystów i intelektualistów.

           W projekt zaangażowanych jest dwadzieścioro uczniów klas siódmych i drugich gimnazjum, którzy uczestniczyli już w trzech trzydniowych szkoleniach odbywających się w Pałacu w Janowicach. Podczas ich trwania młodzież ze Szczurowej uczyła się, jak radzić sobie z problemami i sytuacjami konfliktowymi, współpracując w grupie, a także w jaki sposób wyznaczać sobie cele, aby móc je realizować. Uczestnicy warsztatów poznali także zagadnienia związane z pozytywnością, asertywnością i rolami grupowymi. Przeszli trening poczucia własnej wartości, optymizmu i pozytywnego myślenia. Zajęcia z grupą prowadzili profesjonalni trenerzy Dana Bień, Elżbieta Cwynar-Budzińska oraz Tomasz Kiereńczuk.

              Finał projektu, podczas którego zaprezentowane zostanie działanie stworzone i zrealizowane przez grupę, będzie miał miejsce w grudniu bieżącego roku.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.