Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Dzień Nauczyciela w naszej szkole
17 październik 2017

Nauczyciel, dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje - przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.                                                                                       /Janusz Korczak/

 

        Dnia 13.10.2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ciekawy występ pod okiem nauczycieli: Mirelli Jaszak, Karoliny Góry i Vitaliny Pastuch przygotowali uczniowie klas 7b, 2a i 2b gimnazjum oraz klas młodszych szkoły podstawowej.

     Na uroczystości obecni byli: wójt Gminy Szczurowa pan Marian Zalewski, dyrekcja, nauczyciele oraz przedstawiciele rady rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum.

      Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podziękowała nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za cierpliwość w stosunku do uczniów, kreatywność i ciekawe inicjatywy podejmowane na rzecz młodzieży, dzięki którym szkoła jest postrzegana jako placówka przyjazna, oparta o wartości, właściwie przygotowująca do kolejnych naukowych wyzwań.
      Doceniła także pracowników niepedagogicznych, których praca istotnie wpływa na kształtowanie wizerunku szkoły i stanowi wsparcie pedagogicznych działań szkoły.

       Rada Rodziców złożyła wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia, wręczyła kwiaty i drobne upominki.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.