Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Obronili tytuł sprzed roku!
01 czerwiec 2017

        Młodzi piłkarze ze Szczurowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej podobnie jak przed rokiem zajęli w powiecie II miejsce.  Po rozgrywkach grupowych  reprezentanci naszej gminy do dalszych gier awansowali z I miejsca, pozostawiając za sobą ekipy z Gnojnika, Domosławic i Iwkowej. W drugiej grupie najlepsi okazali się piłkarze z Brzeska SP nr 3
 i Maszkienic. 

          W meczach półfinałowych wystąpiły  drużyny:  Szczurowa – Maszkienice 1:0 i Brzesko SP nr 3 – Gnojnik 4:0.  W wielkim finale spotkały się zespoły ze Szczurowej
i Brzeska w którym  lepsi podobnie jak rok temu okazali się chłopcy z Brzeska wygrywając mecz 3:0.  W meczu o 3 miejsce Maszkienice pokonały  Gnojnik.

Klasyfikacja  turnieju:

1.      SP Brzesko nr 3

2.      SP Szczurowa

3.      SP Maszkienice

4.      SP Gnojnik

SP Domosławice

SP Dębno

SP Iwkowa

SP Przyborów

       Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowała SP w Szczurowej, która wygrała turniej gminny. Odbył się on w dniu 13.05.2017r. na boisku „Orlik”. Szczurowianie wygrali wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów zajęli I miejsce. II miejsce zajęła SP z Woli Przemykowskiej a III przypadło drużynie  z Uścia Solnego, która w rzutach karnych pokonała Strzelce Wielkie. Kolejne miejsca zajęły ekipy z Niedzielisk i Zaborowa.

         Wśród dziewcząt na I miejscu  podobnie jak u chłopców uplasowały się zawodniczki ze Szczurowej. II miejsce zajęła szkoła z  Woli Przemykowskiej a III miejsce przypadło drużynie ze Strzelec Wielkich. Na kolejnych miejscach znalazły się dziewczęta z Uścia Solnego i Zaborowa.

          Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców statuetki, które ufundował  pan Marian Zalewski, wójt Gminy Szczurowa.

          Mistrzowie gminy i wicemistrzowie powiatu w mini piłce nożnej chłopców: Maciej Cholewicki , Jakub Cholewicki, Michał Moskal, Aleksander Górka, Artur Bach, Zakareya Amgiad, Filip Giemza, Konrad Florek, Hubert Pukal, Przemysław Bach, Filip Hanek, Karol Dzień, Nikodem Biale, Wiktor Dzień opiekun Robert Dzień.

Mistrzynie gminy w mini piłce nożnej dziewcząt:

Julia Niewola, Emilia Marcińczak, Anna Mikuś, Oliwia Fugiel, Edyta Kopacz, Julia Bylica, Julia Pikoń, Magdalena Wojnicka opiekun Robert Dzień.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.