Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Bawmy się razem III
07 czerwiec 2017

                Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Szczurowej, zorganizowała tradycyjny festyn rodzinny, który miał miejsce 03.06.2017r. na boisku sportowym „Orlik” w Szczurowej.

                Od godz. 12.00 uczniowie mogli korzystać z różnorodnych atrakcji zapewnionych przez rodziców. Wśród atrakcji były: Bunga Run Hawaje, Byk Rodeo, Mega kręgle oraz pokazy strażackie.

                Dzieci świetnie się bawiły mierząc swoje siły na Byku Rodeo. Każdy chciał utrzymać się na nim jak najdłużej, ale tylko nielicznym się to udawało. Ponadto próbowano rozbić Mega kręgle, rzucano obręczami na zabawne pachołki. Uczniowie mieli malowane twarze przez animatorów, którzy spełniali ich dziecięce marzenia w tej kwestii.

                Ponadto oglądali wozy strażackie, ich wyposażenie, a także pokazy cięcia nożycami do metalu oraz sytuacje związane z kontrolowanym wybuchem pożaru w gospodarstwie domowym. Wszystkie prezentacje cieszyły się zainteresowaniem dzieci oraz rodziców.

                Były też pokazy baniek mydlanych, które łapały dzieci oraz trampoliny do skakania. Po licznych atrakcjach uczniowie wraz z opiekunami mogli liczyć na gorącą kiełbaskę z grilla oraz ciepłe i zimne napoje. Dodatkowo otrzymywali za darmo popcorn i watę cukrową.

                Uczniowie mogli się również ochłodzić dzięki specjalnej fontannie wodnej. Sprawiało im to wielką radość  i dostarczało rozrywki.

                Poszczególne klasy mierzyły się ze sobą w rozgrywkach na boisku sportowym. Rywalizowali o miano najlepszej drużyny.

                Wszystko co dobre szybko się kończy. Festyn zakończono o godz. 18.00. Był to pełny emocji, zabawy oraz radości i śmiechu dzień, który na długo pozostanie w pamięci.

                Za przygotowanie imprezy dziękujemy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Szczurowej dzięki, której wszyscy spędzili miło czas.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.