Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Mikołaj w naszej szkole
12 grudzień 2019

Każde dziecko z niecierpliwością czeka na początek grudnia, zastanawiając się, co też tym razem dostanie w prezencie. Ale czemu akurat do grudnia? Bo wtedy wypadają mikołajki - święto na cześć Mikołaja - biskupa Miry.

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, przybył do naszej szkoły  św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Głośnym pukaniem i dzwonieniem obwieszczał swoje przyjście. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne. Wraz ze śnieżynkami  i elfami  odwiedzał wszystkie klasy, obdarowując uczniów upominkami, choinkowymi przewieszkami i ciepłymi słowami. Gość z Laponii nie zapomniał też o pani dyrektor, nauczycielach i wszystkich pracownikach szkoły, którym podarował piernikowe choinki.

  Po  miłych chwilach spędzonych w naszej szkole Święty Mikołaj wyruszył w dalszą podróż, by wrócić za rok.

   Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców: pani Alicji Cholewickiej,  pani Monice Babicz, pani Monice Górce, pani Ewie Guzek, pani Agnieszce Sierakowskiej i panu Damianowi Majce  za przygotowanie spotkania z Mikołajem oraz trójkom klasowym za ufundowanie prezentów, które sprawiły wszystkim wielką radość.

Warto byśmy pamiętali o jednym - dobroć i bezinteresowność są zawsze bezcenne.

Małgorzata Tracz
« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.