Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: środa, 30 wrzesień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w Szczurowej
07 lutego 2017

          Dnia 27 stycznia 2017r. na hali sportowej w Szczurowej odbyła się uroczystość  środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tradycyjnie, bardzo licznie  zgromadzili się Seniorzy z całej miejscowości, aby podziwiać występy wnucząt. W uroczystości uczestniczyli również zaproszeni goście, a byli to: Wójt Gminy Szczurowa - Pan Marian Zalewski, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Kazimierz Tyrcha, Kierownik Referatu Organizacyjno Prawnego - Pani Jolanta Serwa,  Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli - Pani Elżbieta Gądek, Dyrektor GCKCziS - Pan Grzegorz Zarych, Dyrektor Gimnazjum w Szczurowej - Pan Marek Antosz i ksiądz proboszcz - Wiesław Majka.

            Pani Dyrektor Alina Oleksy gorące słowa powitania skierowała do przybyłych Seniorów i złożyła moc najserdeczniejszych  życzeń. Program artystyczny został przygotowany przez klasy 1 - 3 i oddział przedszkolny pod kierunkiem  wychowawców: p. Anety Szot, p. Stanisławy  Bernady, p. Doroty Gargul, p. Bożeny Łuciów, p. Elżbiety Grzesik -Oleksyk, p. Iwony Czesak i p. Małgorzaty Strąg. O oprawę muzyczną występów  zadbała p. Vitalina Pastuch.

            Na program artystyczny złożyły się: wiersze, piosenki, pląsy, tańce i przedstawienie o czarodziejskiej Rzepce, która po wyrwaniu jej z ziemi, obsypała wszystkich pieniędzmi. Pod koniec występów zatańczył i zaśpiewał zespół folklorystyczny ' Kukułeczka" prowadzony przez Vitalinę i Michała Pastuchów. Występy małych aktorów wszystkim się podobały, o czym  świadczyły gromkie brawa. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani przez swoje wnuczęta laurkami i zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Spotkanie zorganizowano przy współpracy z Urzędem Gminy w Szczurowej.

            Dziękujemy wszystkim za przybycie.

                                                                                       Tekst: Małgorzata Strąg


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.