Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
27 czerwiec 2016

           Za oknami piękna słoneczna pogoda zwiastująca koniec roku szkolnego 2015/2016  oraz rozpoczęcie upragnionych wakacji.

           24.06.2016r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Szczurowej odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia kolejnego okresu nauki.

           Cała społeczność szkolna podziwiała występy szkolnego chóru pod przewodnictwem p. Vitaliny Pastuch. Inscenizację z tej okazji przygotowała p. Beata Rosa wraz z uczniami kl. V a.

           Na apelu pożegnano absolwentów kl. VI. Wręczono im pamiątkowe upominki. Najlepsi z nich: Krzysztof  Dzień oraz Miłosz Wojnicki otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy i świadectwa z wyróżnieniem. Na forum szkolnym  za zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce wyróżniono również: Piotra Budyna, Paulinę  Domagałę, Joannę Mączkę, Kingę Pudełek, Karolinę Rzepkę oraz Zofię Szubę. Rodzice wyróżniających się absolwentów otrzymali listy gratulacyjne. Zostali oni także wpisani do Złotej Księgi Absolwentów Szkoły Podstawowej w Szczurowej.

           Ponadto uczniowie kl. VI osiągający wyróżniające się wyniki sportowe otrzymali z rąk p. dyrektor Aliny Oleksy i p. Roberta Dzienia medale oraz dyplomy. Pan Robert Dzień otrzymał z rąk uczniów pamiątkową piłkę nożną z ich podpisami. Jego wysiłek w promowanie zdrowego trybu życia oraz kształtowanie postaw patriotycznych doceniła p. dyr. Alina Oleksy wręczając mu pamiątkowy dyplom - upamiętniający przejazd rowerowy z Krakowa do Gniezna z okazji 1050-ciolecia Chrztu Polski.

           Również pozostali uczniowie z kl. I-V dostali z rąk pani dyrektor Aliny Oleksy świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Szczurowej.

           Wszystkim życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Słonecznych dni oraz zregenerowania sił potrzebnych w nowym roku szkolnym.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.