Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Szkoła Podstawowa w Szczurowej kolejny raz wśród laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Książka - przyjaciel prawdziwy" dla kl. I-III
20 maj 2016

         Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły z kl. II a tj. Anna Jamrożek, Magdalena Walas oraz Dawid Marcińczak znaleźli się w gronie laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Książka - przyjaciel prawdziwy"  pod hasłem "Pamiętnik wielickiego skrzata", w którym biorą udział dzieci z kl. I-III. Dzieci do udziału zostały przygotowane przez wychowawczynię panią Małgorzatę Strąg. Inicjatorką konkursów o Solilandii i osobą odpowiedzialną za ich przeprowadzanie w naszej placówce jest p. Elżbieta Grzesik-Oleksyk.

        Ich wysiłek został uwieńczony sukcesem, a nagrodą za trud przygotowań jest wycieczka dla całej klasy wraz z opiekunem do Kopalni Soli w Wieliczce na program "Odkrywamy Solilandię". Organizator zapewnia wszystkim noclego oraz 2 posiłki.

        Zwycięskiej drużynie reprezentującej Szkołę Podstawową w Szczurowej oraz p. Małgorzacie Strąg i rodzicom, którzy wspierali przygotowania swoich dzieci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.