Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Szczurowa druga w powiecie w mini piłce nożnej!
07 czerwiec 2016

            Reprezentacja naszej gminy w mini piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła w powiecie II miejsce.  Po rozgrywkach grupowych  młodzi chłopcy ze Szczurowej do dalszych gier wyszli z I miejsca, pozostawiając za sobą ekipy z Brzeska SP nr 3, Dębna i Jurkowa.  W drugiej grupie najlepsi okazali się piłkarze z Borzęcina  i Maszkienic. 

            W meczach półfinałowych wystąpiły  drużyny:  Szczurowa – Borzęcin 0:0 w karnych 3:1  i Brzesko SP nr 3 – Maszkienice 2:0. Tak więc w wielkim finale spotkały się zespoły ze Szczurowej i Brzeska w którym ponownie lepsi okazali się chłopcy z Brzeska wygrywając mecz 1:0.  W meczu o 3 miejsce Borzęcin pokonał Maszkienice.

Klasyfikacja  turnieju:

1.      SP Brzesko nr 3

2.      SP Szczurowa

3.      SP Borzęcin

4.      SP Maszkienice

5.      SP Dębno

6. SP Biesiadki

7.      SP Jurków

8. SP Iwkowa

          Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowała SP w Szczurowej, która wygrała turniej gminny. Odbył się on w dniu 17.05.2016r na boisku „Orlik”. Szczurowianie wygrali wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów zajęli I miejsce. II miejsce zajęła SP z Niedzielisk  a III przypadło drużynie  z Woli Przemykowskiej. Kolejne miejsca zajęły ekipy z Uścia Solnego i Zaborowa.

     Wśród dziewcząt na I miejscu  podobnie jak u chłopców uplasowały się zawodniczki ze Szczurowej. II miejsce zajęła szkoła z  Zaborowa a III miejsce przypadło drużynie z Woli Przemykowskiej.

        Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców statuetki, które ufundował  pan Marian Zalewski, wójt Gminy Szczurowa.

         Mistrzowie gminy i wicemistrzowie powiatu w mini piłce nożnej chłopców: Sebastian Wojnicki, Wiktor Zięba, Wiktor Tabor, Jakub Cholewicki, Krzysztof Dzień, Miłosz Wojnicki, Mikołaj Pawlik, Konrad Florek, Hubert Pukal, Przemysław Bach, Filip Hanek, opiekun Robert Dzień.

        Mistrzynie gminy w mini piłce nożnej dziewcząt:

Weronika Skrzyńska, Kinga Pudełek, Emilia Machalska, Anna Mikuś, Skrzyńska Kinga, Oliwia Fugiel, Nikola Kapa, Edyta Kopacz, Julia Bylica, opiekun Robert Dzień.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.