Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Twórczo o ważnych sprawach
20 kwiecień 2016

    W kwietniu 2016r.w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu Wczesnej Profilaktyki w Uściu Solnym pod hasłem „Bez dopalaczy i narkotyków – tak można”. Obejmowały one projekt pracy plastycznej oraz rozwiązywanie testu wiedzy. Zwyciężyły ex aequo Gabriela Badzioch (kl. Vb) oraz Karolina Rzepka (kl.VI).

     W rywalizacjach na szczeblu gminnym, które odbyły się 27 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Uściu Solnym, naszą szkołę reprezentowała Gabriela Badzioch i zajęła wysokie II miejsce. Celem konkursu było uświadomienie szkodliwości narkotyków i „dopalaczy”,  uwrażliwianie na problem ulegania nałogom, promocja zdrowego trybu życia.

    W kolejnej rywalizacji twórczej  -  powiatowym etapie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pt. „W trosce o nasze bezpieczeństwo pracy plastycznej Gabrieli Badzioch  przyznano IV miejsceCelem konkursubyło zainteresowanie dzieci i młodzieży problematyką bezpieczeństwa oraz promowanie wiedzy o zasadach prawidłowego postępowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu, a także ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. 

    Dyplom oraz nagrodę Gabrieli wręczono w Dniu Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Gratulujemy!

                                           

                                                                                                    Vitalina Pastuch


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.