Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Babciu, Dziadziu - kochamy Was całym sercem
15 lutego 2016

           Pod takim hasłem, 11 lutego 2016r. odbyła się w Szczurowej uroczystość z okazji Dnia Seniora. Tradycyjnie na hali sportowej, bardzo licznie zgromadzili się Babcie i Dziadkowie nie tylko naszych uczniów, ale także Seniorzy ze Szczurowej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Szczurowa pan Marian Zalewski, Przewodniczący Rady Gminy - pan Kazimierz Tyrcha, Dyrektor GCKCziS w Szczurowej - pan Grzegorz Zarych.

            Pani Dyrektor Alina Oleksy ciepło i serdecznie powitała przybyłych Seniorów, składając im  moc najserdeczniejszych  życzeń,  do których dołączyli się  - pan Marian Zalewski i pan Kazimierz Tyrcha.

            Część artystyczna przygotowana została przez klasy 1-3 i oddział przedszkolny pod kierunkiem wychowawców: Agnieszki Domagała, Doroty Gargul, Sylwii Niedzielskiej, Małgorzaty Strąg, Elżbiety Grzesik - Oleksyk, Iwony Czesak, Bożeny Łuciów i Stanisławy Bernady. O oprawę muzyczną niektórych występów zadbała pani Vitalina Pastuch.

            Na ciekawy program artystyczny złożyły się: wiersze, piosenki, pląsy, tańce, scenki humorystyczne o babci i dziadku oraz podróż ze Smokiem Wawelskim. Zaproszeni goście mogli też podziwiać Familiadę i Randkę   w ciemno przygotowaną na wzór znanych programów telewizyjnych.

             Na zakończenie zatańczył i zaśpiewał zespół folklorystyczny "Kukułeczka" prowadzony przez Vitalinę i Michała Pastuchów. Wszystkie występy nagrodzone były gromkimi brawami. Seniorzy obdarowani zostali laurkami przygotowanymi przez ich wnuczęta. Następnie goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. O piękne dekoracje zatroszczyły się panie: Iwona Czesak, Stanisława Bernady i Małgorzata Strąg. Spotkanie zorganizowano przy współpracy szkoły z Urzędem Gminy  w Szczurowej.

            Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim Seniorom za tak liczne przybycie na uroczystość i już dziś zapraszają  wszystkich za rok.

 

tekst: Małgorzata Strąg - nauczycielka Szkoły Podstawowej w Szczurowej


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.