Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
SZKOLNE MIKOŁAJKI
10 grudzień 2015

          6 grudnia jak każdy wie, św. Mikołaj chodzi po świecie rozdając dzieciom prezenty. W tym roku szkolnym, aby tradycji stało się zadość  jak co roku,  przyszedł do naszych dzieci. Nie przyszedł jednak sam, pomagali mu jego osobiści pomocnicy. Odwiedził wszystkie klasy, więc czas oczekiwania się dłużył, a trzeba było być wyjątkowo grzecznym aby otrzymać podarunek.

            Nasze dzieci okazały się być wyjątkowo grzeczne, gdyż odwiedził i dał podarunki wszystkim uczniom. Spotkania odbywały się w atmosferze doskonałej zabawy. Dzieci rozmawiały z Mikołajem, odpowiadały na pytania gościa, śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Nie zapomniał też o nauczycielach i innych pracownikach szkoły wręczając im paczki oraz swoją podobiznę aby o nim nie zapomniały.

              Na zakończenie dzieci prosiły dostojnego Gościa, aby nie zapomniał o nich i odwiedził ich ponownie za rok. Dla utrwalenia tego wydarzenia każda klasa ma wykonane pamiątkowe zdjęcia.

              Serdeczne podziękowanie kierujemy do pomocników Mikołaja – Rodziców uczniów, bez których to spotkanie na pewno nie doszło by do skutku.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.