Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Mistrzostwa gminy i powiatu w halowej piłce nożnej chłopców
17 listopad 2015

                W hali sportowej w Szczurowej odbyły się eliminacje gminne oraz finały powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Reprezentanci naszej gminy, zawodnicy z Uścia Solnego i Szczurowej uplasowali się ostatecznie na V miejscu w tym turnieju.  Po rozgrywkach grupowych  do dalszych gier awansowały  drużyny z Okocimia, Przyborowa, Biadolin Szlacheckich i Jurkowa. 

              Po meczach półfinałowych o III miejsce zagrały Biadoliny Szlacheckie z Przyborowem - wynik 1:2 a w finale spotkały się ekipy z Okocimia i Jurkowa gdzie w normalnym czasie meczu był wynik remisowy 1:1 i o zwycięstwie decydowała dogrywka w której obowiązywała zasada „złotej bramki” i taką zdobyli zaraz na początku dogrywki zawodnicy z Okocimia i to oni zostali mistrzami powiatu.

Klasyfikacja  turnieju:

1.      SP Okocim

2.      SP Jurków

3.      SP Przyborów

4.      SP Biadoliny Szlacheckie

5.      SP Szczurowa

SP Uście Solne

SP Biesiadki

                  Ufundowane puchary przez pana Andrzeja Potępę  Starostę Brzeskiego oraz medale ufundowane przez pana Mariana Zalewskiego  Wójta Gminy Szczurowa wręczyli  organizatorzy turnieju.

                Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowały  dwie drużyny:  SP z Uścia Solnego, która zajęła I miejsce w  turnieju gminnym i gospodarze turnieju SP Szczurowa, którzy w zawodach tego szczebla zajęli razem z ekipą ze Strzelec Wielkich V miejsce. II miejsce przypadło drużynie z Woli Przemykowskiej. W meczu o III miejsce spotkały się drużyny z Zaborowa i Niedzielisk gdzie padł wynik remisowy i dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę tego meczu którym zostali zawodnicy z Niedzielisk.

              Wśród dziewczyn na I miejscu  uplasowały się zawodniczki z Zaborowa. II miejsce zajęła szkoła ze Szczurowej  a trzecie  ze  Strzelec Wielkich. Kolejne miejsca przypadły drużynom z Woli Przemykowskiej i Uścia Solnego.

           Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców okazałe trofea.

            Mistrzowie gminy w piłce nożnej halowej chłopców:

Jan Niewolak, Patryk Maj, Miłosz Porębski, Damian Słowik, Kacper Czajka, Bartłomiej Powroźnik opiekun Michał Winczura.

Mistrzynie gminy w piłce nożnej halowej dziewcząt:

Julia Mądrzyk, Julia Boroń, Weronika Wojnicka, Wiktoria Potok, Aleksandra Łucarz, Martyna Kwaśniak, Michalina Majka opiekun Beata Komorowicz.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.