Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Lekkoatletyka w Uściu Solnym!
01 czerwiec 2015

         W Uściu Solnym odbyły się kolejne zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tym razem w królowej dyscyplin - lekkiej atletyce. Do czterech konkurencji: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60,  bieg na 600m i 1000m przystąpiły 6- osobowe drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. W każdej z nich zawodnicy otrzymywali punkty za osiągnięty rezultat. Po wykonaniu wszystkich prób, punkty sumowało się każdemu zawodnikowi, a to przekładało się później na wynik  drużynowy. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki ze Szczurowej, które miały w swoich szeregach najlepszą lekkoatletkę Adriannę Wojnicką , która uzyskała wynik 155 pkt. Mistrzowską drużynę reprezentowały: Katarzyna Stec, Dominika Gofron, Kinga Skrzyńska, Kinga Pudełek i wspomniana wcześniejAdrianna Wojnicka, opiekun Robert Dzień. II miejsce zajęły dziewczęta z Zaborowa, III miejsce przypadło Uściu Solnemu.

       W punktacji chłopców minimalnie  lepsi od gospodarzy okazali się zawodnicy ze Szczurowej pokonując swoich rówieśników zaledwie 18 punktami. Skład  zwycięskiej drużyny: Wiktor Król, Łukasz Chwastek, Krzysztof Dzień, Kamil Jesionka, Konrad Florek, Dawid Jesionka  opiekunRobert Dzień. W drużynie z Uścia  występował Mateusz Gadowski,  który uzyskał największą ilość pkt. 216 wśród chłopców. III miejsce uzyskał zespół z Woli Przemykowskiej. Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy z Zaborowa  i Niedzielisk.

        Pamiątkowe dyplomy oraz statuetki zostały wręczone wszystkim uczestnikom przez panią Agnieszkę Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej w Uściu Solnym.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.