Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Chłopcy i dziewczęta grali w piłkę nożną
02 czerwiec 2015

              W dniu 19.05.2015 w Szczurowej odbył się turniej gminny w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej pt. „ 7-mki piłkarskie” . W zawodach brały udział po trzy drużyny chłopców i dziewcząt. Po meczach, które zostały rozegrane w systemie „każdy  z każdym” wyłoniono najlepsze zespoły.  Wśród chłopców takimi okazali się faworyci czyli zawodnicy ze Strzelec Wielkich, którzy pokonali swoich rywali Wolę 3:0 i Szczurową 3:1. Skład zwycięskiej drużyny: Bartłomiej Wałcerz, Seweryn Cholewka, Krystian Pudełek, Damian Fiołek, Bartosz Kozak, Michał Caban, Bartłomiej Domagała opiekun: Małgorzata Książek. W meczu o II miejsce lepsi okazali się gospodarze wygrywając             z rówieśnikami z Woli 4:2.

            Wśród dziewcząt również wygrały faworytki, dziewczyny ze Szczurowej, które wygrały swoje mecze 2:0 z Zaborowem i 3:0 ze Strzelcami Wielkimi. Zwycięską drużynę turnieju reprezentowały: Anita Miśkowiec, Adrianna Wojnicka, Angelika Puskarz, Katarzyna Stec, Paulina Gurak, Magdalena Grochola, Aleksandra Kopacz, Kinga Skrzyńska, Dominika Gofron, Kinga Pudełek opiekun Robert Dzień. W meczu decydującym o II miejscu padł remis 1:1 pomiędzy drużynami z Zaborowa i Strzelec Wielkich. O ostatecznym miejscu decydował lepszy stosunek bramek a w tym przypadku  korzystniej wyszedł Zaborów i zajął II miejsce.

             Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki, które ufundował  pan Marian Zalewski, wójt Gminy Szczurowa.

 

 

 

                                                                                                                      Robert Dzień


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.