Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
"Wieczór wróżb i świetnej zabawy"
28 listopad 2019

       Jak co roku, przed rozpoczęciem adwentu Rada Samorząd Uczniowski wraz z klasami siódmymi zorganizowała szkolną dyskotekę andrzejkową. W trzygodzinnej zabawie wzięli udział uczniowie klas IV- VIII.

      Uczeń Wiktor Dzień zadbał o to, aby podczas zabawy nie zabrakło najbardziej znanych, tanecznych przebojów oraz tych utworów muzycznych, które uczniowie proponowali na Andrzejkowej liście przebojów 2019.

       Uczniowie klas VII a i VII b pod opieką p. Jolanty Łobody i p. Justyny Turaczy przygotowali dla uczniów zabawy, wróżby i konkursy andrzejkowe. Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart czy też magicznych serc. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, czy też mógł poznać swoją przyszłość dzięki przelewaniu wosku przez dziurkę od klucza, co okazało się świetną zabawą. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

       Natomiast w salach lekcyjnych rodzice przygotowali dla uczniów poczęstunek. Nie brakowało napojów, smacznych kanapek, tostów, ciast i innych smakołyków.  

       Na uwagę zasługiwał również odświętny wystrój sali gimnastycznej, która na ten wieczór zamieniła się w salę balową. To wszystko dzięki zaangażowaniu klas VIII, VI b i VI c oraz pomocy wszystkich uczniów, którzy chętnie przynosili baloniki do udekorowania sali.

      Impreza była okazją do integracji uczniów, a oni swoją postawą, zaangażowaniem  i dobrą zabawą udowodnili, że warto organizować tego rodzaju uroczystości.
Nad bezpieczeństwem i całością imprezy czuwali nauczyciele.

      Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe, czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie?


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.