Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Zacięta rywalizacja w szczypiorniaka
11 maj 2015

              W hali sportowej w Szczurowej odbył się turniej gminny w mini piłce ręcznej. Na starcie stanęły 3 drużyny dziewcząt i 5 chłopców. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. W rywalizacji wśród dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się szczypiornistki z Zaborowa, które wygrały swoje mecze i pewnie sięgnęły po pierwsze miejsce. Skład drużyny: Aleksandra Bednarczyk, Małgorzata Mądrzyk, Małgorzata Mączko, Kinga Kuliszewska, Gabriela Liro, Julia Polak, Martyna Kwaśniak, Julia Mądrzyk opiekun:Beata Komorowicz. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom ze Szczurowej a trzecie ze Strzelec Wielkich.

            Wśród chłopców o pierwsze miejsce toczyła się zacięta rywalizacja pomiędzy trzema drużynami.  Mecze były rozgrywane w dobrym tempie a sytuacja zmieniała się czasami  w ostatnich sekundach gry.  Największą determinacją i walką do końca wykazała się drużyna ze Strzelec Wielkich, która  w decydujących meczach zremisowała z Wolą Przemykowską 3:3 i wygrała z gospodarzami 2:1.  Co dało jej I miejsce w turnieju. Skład drużyny:   Cholewka Seweryn, Pudełek Krystian, Wałcerz Bartłomiej, Domagała Bartłomiej, Fiołek Damian, Kozak Bartosz, Wilk Jakub opiekunMałgorzata Książek.

           Zawodnicy z Woli dzięki remisowi z rówieśnikami ze Szczurowej zajęli II miejsce. Gospodarze turnieju musieli się zadowolić III miejscem. Natomiast IV  miejsce zajęła drużyna z Uścia Solnego a V z Niedzielisk.

              Drużyny za miejsca I –III otrzymały nagrody w postaci pucharów ufundowane przez pana Mariana Zalewskiego Wójta Gminy Szczurowa a każdy zespół pamiątkowy dyplom.

            W zawodach powiatowych bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny  z Zaborowa, które zajęły III miejsce w turnieju. Gratulujemy!!!


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.