Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Towarzysko z Koszycami
11 maj 2015

               Dwukrotnie w ostatnim czasie mieliśmy możliwość rywalizacji sportowe z zaprzyjaźnioną szkołą  z Koszyc.  W pierwszym przypadku uczniowie i uczennice z klas     I-III ze SP w Szczurowej i Woli Przemykowskiej  zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami ze SP w  Koszycach  w turnieju piłkarskim w ramach „WF-u  z klasą”.  Po bardzo zaciętych meczach i rywalizacji fair-play  uczniowie z naszej szkoły wygrali swoje  mecze i zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zajęli I miejsce w mini turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Cholewicki, Michał Moskal, Puskarz, Piotr Dziedzic, Nikodem Biale, Karol Dzień, Wiktor Dzień oraz Nikola Kapa, Julia Bylica, Nikola Górak, Magda Wojnicka, Mikuś Anna, Edyta Kopacz.

              Kolejną  okazją do spróbowania swoich sił tylko tym razem w tenisa stołowego mieliśmy w ostatnią niedzielę gdzie dostaliśmy zaproszenie na „Ostatni Turniej na Hali Sportowej – Pożegnanie Zimy” . Do turnieju przystąpiło 22 zawodników z klas IV –VI. Najlepszy wynik z naszej reprezentacji osiągnął Miłosz Wojnicki z klasy V, który zajął II miejsce oraz Arkadiusz Sternowski  z klasy VI który uplasował się na IV miejscu.

              Nauczyciele wychowania fizycznego z obydwu gmin mają kolejne pomysły na wspólne przedsięwzięcia, które maja się odbyć  jeszcze w tym roku szkolnym.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.