Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
"Szkoła z Klasą 2.0" - lekcja otwarta dla rodziców kl. I b
05 maj 2015

           W dn. 27.04.2015r. o godz. 8.30-9.15 uczniowie kl. I b wraz z wychowawcą panią Elżbietą Grzesik-Oleksyk przygotowali lekcję otwartą dla rodziców z wykorzystaniem środków multimedialnych.

        Dzieci pod okiem nauczyciela wykonywały ćwiczenia przygotowane dla nich uprzednio na darmowej platformie edukacyjnej "LearningApps". Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania w formie "Milionerów". Zagadnienia tam ujęte dotyczyły wiedzy o Polsce. Następnie łączyli podpisy z obrazkami zawierającymi trudności ortograficzne, takie jak: "ż", "rz". Na koniec szukały w interaktywnej wykreślance 10 wyrazów związanych z legandami o Polsce i jej historią.

        Poczynaniom dzieci baczenie przyglądała się pani dyr. Alina Olsksy oraz zgromadzeni rodzice. Uczniowie bardzo dobrze wykonali wszystkie zadania, a na koniec pokazali rodzicom jak korzystać z tablicy multimedialnej, również w celach rozrywkowo-edukacyjnych. Grali w angielskie memory na czas. Sprzęt, na którym pracowali jest bardzo intuicyjny, gdyż działa na dotyk posiada, także możliwość obniżenia go do wzrostu dziecka. Wszyscy zakończyli dzisiejszą lekcję bogatsi o kolejne doświadczenia.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.