Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Szkoła Podstawowa w Szczurowej zgłosiła się w roku szkolnym 2014/2015 do programu i włączyła się do akcji "Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dzie
07 kwiecień 2015

        Organizatorem programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” jest  Spółka TAURON Dystrybucja.  Program realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych a także bezpiecznego zachowania infrastruktury energetycznej.

         W ramach programu szkoła bezpłatnie skorzystała ze specjalnie opracowanych zajęć edukacyjnych które poprowadziła p. Beata Boryczko (koordynator oddziałowy akcji) , wyposażona w materiały dydaktyczne. Po zakończeniu spotkania  wszystkie dzieci otrzymały od p. Beaty książeczki edukacyjne związane z akcją oraz długopisy i notesy.

           Nasza szkoła, biorąc udział w kampanii otrzymała certyfikat „Szkoły Bezpiecznej Energii” oraz  została oznaczona na mapie certyfikowanych placówek na internetowej stronie akcji     http://bezpieczniki.tauron-pe.pl/dla-dziecka/mapa/Strony/Edycja-2015.aspx

 

           Zachęcamy również do obejrzenia  filmiku edukacyjnego. Film powstał z myślą  o dzieciach, w ramach programu "Bezpieczniki TAURONA.

https://www.youtube.com/watch?v=es000BRePBs

 

 

Organizatorką spotkania była nauczycielka Elżbieta Grzesik- Oleksyk


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.