Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: środa, 30 wrzesień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Koniec roku szkolnego 2014/2015
29 czerwiec 2015

          Każdy uczeń z wyczekuje tego momentu - końca roku szkolnego. Czerwiec to ostatni etap nauki szkolnej kończącej okres wytężonej pracy. W dn. 26 czerwca 2015r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

          Uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami udali się do kościoła na uroczystą Mszę Św., aby podziękować za miniony okres nauki. Następnie na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Szczurowej odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów kl. VI a i VI b pod kierunkiem pań Urszuli Rzeźnik oraz Justyny Wijas. Oprawę muzyczną zapewniła pani Vitalina Pastuch.

         Wychowankowie z kl. I-VI, którzy uzyskali najlepsze wyniki otrzymali z rąk pani dyrektor Aliny Oleksy świadectwa oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Szczurowej.  Absolwenci wyróżniający się najwyższymi wynikami w sprawdzianie po VI klasie zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami oraz wpisani do Złotej Księgi Absolwentów z inicjatywy pani dyrektor. W bieżącym roku szkolnym byli to:

Klasa VI a

Adrianna Wojnicka

Daniel Pastuch

Filip Solak

Bartłomiej Cholewicki

Klasa VI b

Paulina Gurak

Magdalena Grochola

Gabriela Góra

Barbara Gargul

           Daniel Pastuch oraz Adrianna Wojnicka otrzymali ponadto statuetkę Najlepszy Absolwent i Najlepsza Absolwentka naszej placówki. Rodzice najlepszych z najlepszych otrzymali Listy Gratulacyjne. Uczniowie, którzy osiągali w klasach IV-VI wyróżniające wyniki w sporcie dostali dyplomy oraz medale przygotowane przez pana Roberta Dzienia, a wręczone przez panią dyrektor. Również uczniowie kl. V podziękowali Absolwentom naszej szkoły wręczając im pamiątkowe upominki.

            Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych relaksujących wakacji, aby po okresie słodkiego lenistwa, każdy wrócił z naładowanymi akumulatorami pełny energii i zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.