Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
JAK KARNAWAŁ, TO ZABAWA
12 lutego 2015

            Tradycją Szkoły Podstawowej w Szczurowej jest organizowanie dla dzieci i młodzieży zabaw karnawałowych. W tym roku takie zabawy odbyły się:

                            10 lutego 2015r.w godz od 16.00 do 19.00 dla dzieci z klas 0-2i 11 lutego 2015r. również w godz. 16.00 do 19.00 dla klas 3-6.

           Wcześniej, z inicjatywy Rady Rodziców, ogłoszono konkursy. Dla dzieci młodszych konkurs na najładniejszą maskę karnawałową, a dla dzieci starszych  konkurs na najpiękniejszą koronę. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpiło w dniu zabawy. Pod uwagę były brane tylko maski i korony wykonane ręcznie z pomocą rodziców czy rodziny. Wszystkie maski i korony zostały nagrodzone podczas  zabawy. Warto zaznaczyć, iż nagrody, oprawę muzyczną i bardzo ciekawe efekty świetlne również zapewniła Rada Rodziców.  Sprzęt ukazujący różne efekty świetlne jest własnością szkoły i został zakupiony ze środków szkoły i Rady Rodziców.

           Na bal dla młodszych przybyło wiele dzieci przebranych za różne postacie, wśród których były księżniczki, wróżki, damy, piraci, clowni, ale nie zabrakło też policjantów, strażaków i różnych zwierząt. Natomiast podczas zabawy dla starszych wybrano króla i królową  balu. Z klas III-IV królową została Oliwia Fugiel, królem Maciej Cholewicki, natomiast z klas V-VI królową - Karolina Rzepka, a królem Wojciech Pawula.

          Podczas zabaw dzieci i młodzież wesoło się bawili pod czujnym okiem swych wychowawców, a rodzice zapewnili wszystkim smaczny poczęstunek.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.