Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Wyjazd do Regionalnego Centrum Kulturalno - Bibliotecznego w Brzesku
18 listopad 2014

         6 listopada 2014 roku we czwartek o godzinie 9. 15 stu sześciu  uczniów z klas I - III i Oddziału przedszkolnego wyruszyło dwoma autobusami do Brzeska.

Pierwszą czynnością do której  dzieci zabrały się zaraz po wejściu do autobusów było zjedzenie  prowiantu, przygotowanego przez  rodziców na wyjazd.

        Głównym punktem programu było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. ALICJA W KRAINIE CZARÓW w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji. Przedstawienie   cieszyło sie dużym zainteresowaniem uczniów. Podobały się wesołe piosenki, zabawne postaci, ciekawa sceneria, a najbardziej to, że sami mogli wziąć udział w występie poprzez podpowiadanie aktorom, włączanie się do piosenek.

            Po zakończeniu przedstawienia była niespodzianka - aktorzy spotkali się z dziećmi i przeprowadzili szybki kurs aktorstwaw formie zabaw doskonalących dykcję oraz umiejętności recytatorskie. W drodze powrotnej dzieci ochoczo wykorzystywały zabawy proponowane przez aktorów.

Podczas wyjazdu opiekę nad uczniami sprawowały nauczycielki: Dorota Gargul, Małgorzata Strąg, Elżbieta Grzesik - Oleksyk, Iwona Czesak, Stanisława Bernady, Bożena Łuciów.

 

Organizator wyjazdu: Bożena Łuciów


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.