Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Dziewczęta ze Szczurowej ponownie najlepsze w powiecie
24 listopad 2014

           Z inicjatywy starostwa powiatowego, uczniowskich klubów sportowych „Start”            i „Olimpijczyk” w Szczurowej, nauczycieli wychowania fizycznego z SP i PG w Szczurowej, odbył się po raz drugi w powiecie halowy turniej piłki nożnej drużyn żeńskich, których gospodarzem była Szczurowa. Po zeszłorocznych zmaganiach organizatorzy stwierdzili że warto kontynuować te zawody ze względu na duże zaangażowanie i emocje jakie dostarczają mecze piłkarskie dziewcząt.

          O miano najlepszej drużyny w powiecie przystąpiło tym razem 11 drużyn - 4 ze szkół podstawowych i 7 z gimnazjów. W młodszej kategorii zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” natomiast w starszej grano w grupach a następnie „na krzyż”. Przy mocnym dopingu zgromadzonych osób na hali i miłej atmosferze najlepiej zaprezentowały się podobnie jak rok temu dziewczyny z SP w Szczurowej i PG w Jadownikach. Szczurowianki nie miały sobie równych i wszystkie swoje mecze wygrały w stosunku 1:0. Natomiast drużyna z Jadownik zremisowała tylko jeden mecz a resztę wygrała.

          Mistrzynie powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt: Kinga Skrzyńska, Dominika Gofron, Kinga Pudełek, Magdalena Grochola, Aleksandra Kopacz, Paulina Gurak, Anita Miśkowiec, Katarzyna Stec, Angelika Puskarz opiekun Robert Dzień.

            Wszystkie drużyny startujące w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze drużyny w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów udekorowane zostały medalami i pucharami, które wręczyła pani Alina Oleksy dyrektor szkoły podstawowej w Szczurowej. Fundatorem pucharów był pan Andrzej Potępa Starosta Brzeski a medali pan Marian Zalewski Wójt Gminy Szczurowa.

 

Klasyfikacja końcowa PG:

 

       I miejsce  - Gimnazjum z Jadowniki

II miejsce  - Gimnazjum z Gnojnik

III miejsce - Gimnazjum z Porąbki Uszewskiej

IV miejsce – Gimnazjum z Borzęcina

V miejsce  –  Gimnazjum ze Szczurowej

                      Gimnazjum z Wojakowej

                      Gimnazjum ze Złotej 

 

Klasyfikacja końcowa SP:

 

       I miejsce-    SP Szczurowa

II miejsce–   SP Łysa Góra

III miejsce-  SP Wola Dębińska

IV miejsce – SP Borzęcin


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.