Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
W Szczurowej grano o mistrzostwo gminy i powiatu
28 październik 2014

Tradycyjnie w hali sportowej w Szczurowej odbyły się eliminacje gminne oraz finały powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Reprezentanci naszej gminy, młodzi szczurowianie  zajęli w powiecie IV miejsce.  Po rozgrywkach grupowych  drużyna ze Szczurowej do dalszych gier awansowała  z II  miejsca pozostawiając za sobą ekipy z Domosławic i Iwkowej a dając się wyprzedzić ekipie z Brzeska. W drugiej grupie najlepsi okazali się piłkarze z Borzęcina i Woli Dębińskiej.

W meczach półfinałowych wystąpiły  drużyny:  Brzesko SP nr 3 – Wola Dębińska   wynik meczu 0:1  i Szczurowa – Borzęcin 0:1. Tak więc w wielkim finale jak i w meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły, które grały już ze sobą w grupach.  W finale podobnie jak w meczu grupowym Borzęcin pokonał swoich rywali z Woli 1:0. W meczu o 3 miejsce ponownie wyższość drużyny z Brzeska musieli uznać gospodarze turnieju przegrywając 5:1.  

 

Klasyfikacja  turnieju:

 

1.      SP Borzęcin

2.      SP Wola Dębińska

3.      SP Brzesko nr 3

4.      SP Szczurowa

5.      SP Lewniowa

SP Domosławice

SP Iwkowa

 

Ufundowane puchary przez pana Andrzeja Potępę  Starostę Brzeskiego oraz medale ufundowane przez pana Mariana Zalewskiego  Wójta Gminy Szczurowa wręczyli  organizatorzy turnieju.

 

Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowała SP w Szczurowej, która zajęła II miejsce w  turnieju gminnym, który odbył się w dniu 07.10.2014. Szczurowianie polegli w rzutach karnych z zawodnikami ze  Strzelec Wielkich 0:2. III miejsce zajęła SP z Woli Przemykowskiej,  która również po rzutach karnych wygrała z rówieśnikami z Uścia Solnego 2:1.

Wśród dziewcząt na I miejscu  uplasowały się zawodniczki z Zaborowa. II miejsce zajęła szkoła ze Szczurowej  a trzecie  ze  Strzelec Wielkich.

Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców okazałe trofea.

Mistrzowie gminy w piłce nożnej halowej chłopców:

Seweryn Cholewka, Krystian Pudełek, Damian Fiołek, Bartłomiej Wałcerz, Bartłomiej Domagała opiekun Małgorzata Książek.

Mistrzynie gminy w piłce nożnej halowej dziewcząt:

Małgorzata Mądrzyk, Gabriela Liro, Małgorzata Mączko, Julia Polak, Aleksandra Bednarczyk, Martyna Kwaśniak, Julia Mądrzyk  opiekun Beata Komorowicz.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.