Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Szczurowa na podium!!!
19 maj 2014

          Reprezentacja naszej gminy w mini piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła w powiecie III miejsce.  Po rozgrywkach grupowych  młodzi chłopcy ze Szczurowej do dalszych gier wyszli z II miejsca pozostawiając za sobą ekipy z Czchowa i Brzeska. W drugiej grupie najlepsi okazali się piłkarze z Dobrocieszy i Dębna. 

            W meczach półfinałowych wystąpiły  drużyny:  Dębno – Borzęcin 0:3 i Szczurowa – Dobrociesz 0:1. Tak więc w wielkim finale spotkały się zespoły z Borzęcina i Dobrocieszy. I chłopcy z Borzęcina podobnie jak pół roku temu w hali wygrali ten mecz 3:0.  W meczu o 3 miejsce szczurowianie okazali się lepsi od gospodarzy wygrywając 2:0.   

Klasyfikacja  turnieju:

1.      SP Borzęcin

2.      SP Dobrociesz

3.      SP Szczurowa

4.      SP Dębno

5.      SP Czchów

SP Gosprzydowa

6.      SP Brzesko

         Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowała SP w Szczurowej, która wygrała turniej gminny, który odbył się w dniu 29.04.2014r na boisku „Orlik”. Szczurowianie wygrali wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów zajęli I miejsce. II miejsce zajęła SP z Zaborowa  a III przypadło drużynie  z Woli Przemykowskiej. Kolejne miejsca zajęły ekipy ze Strzelec Wielkich i Niedzielisk.

         Wśród dziewczyn na I miejscu  podobnie jak u chłopców uplasowały się zawodniczki ze Szczurowej. II miejsce zajęła szkoła w Niedzieliskach, III SP Zaborów, IV SP Strzelce Wielkie.

          Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców okazałe trofea, które ufundował  pan Marian Zalewski, wójt Gminy Szczurowa.

         Mistrzowie gminy w mini piłce nożnej chłopców:

Łukasz Dziedzic, Krystian Cieśla, Maciej Kutek, Dominik Kargól, Wojciech Pawula, Wiktor Król, Łukasz Chwastek, Bartłomiej Cholewicki, Krzysztof Dzień, Miłosz Wojnicki, Mikołaj Pawlik opiekun Robert Dzień.

Mistrzynie gminy w mini piłce nożnej dziewcząt:

Wiktoria Pawlik, Anna Pajor, Paulina Gurak, Giemza Aleksandra, Izabela Nawrot,   Magdalena Kozak, Skrzyńska Kinga, opiekun Robert Dzień.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.