Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KULTURZE WIELKIEJ BRYTANII
28 listopad 2013

                  28 listopada 2013 roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Wiedzy   o Kulturze Wielkiej Brytanii. W konkursie wzięło udział sześcioro przedstawicieli szkół podstawowych z następujących miejscowości: Uście Solne, Zaborów, Niedzieliska, Strzelce Wielkie, Wola Przemykowska i Szczurowa.

                  Uczniowie rozwiązywali test składający się z pytań otwartych i zamkniętych. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica  Szkoły Podstawowej w Szczurowej, Anna Pajor. Na II miejscu ex aequo uplasowały się uczennice Szkoły Podstawowej w Zaborowie i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Uściu Solnym.

            Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom składamy podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

            Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii został zorganizowany w związku z realizacją projektu „Britain is Great”. Projekt „Britain is Great” realizowany jest w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

 

Justyna Turaczy

Koordynator projektu: Monika Burzawa-Moskal


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.