Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: niedziela, 12 lipiec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Moi ulubieni bohaterowie książek – konkurs plastyczny
22 maj 2014

            Większość z nas miał lub ma ulubionego bohatera książkowego. W szkolnym konkursie plastycznym dzieci z kl. I i II przygotowały prace plastyczne przestawiające ulubioną postać z przeczytanego wiersza, bajki, baśni, opowiadania lub innej wybranej przez nie książeczki.

            Z otrzymanych prac przygotowano wystawę, którą mogła podziwiać cała społeczność szkolna. Ze sztalug spoglądały na nas m.in. żółw Franklin, Prosiaczek – najlepszy przyjaciel Kubusia Puchatka, Pan Kleks, Kot w butach, Czerwony Kapturek, Scooby Doo, Pszczółka Maja, Kopciuszek, Koziołek Matołek i wiele innych postaci.

            Nagrody oraz dyplomy ufundowane przez panią dyrektor mgr Alinę Oleksy otrzymali następujący uczniowie: Magdalena Wojnicka  kl. I a, Zuzanna Domagała kl. I a, Maciej Mączko kl. I a, Zuzanna Klimaj kl. I a, Mateusz Rzepka kl. I b, Jakub Puskarz kl. I b, Nikodem Grzywiński kl. I b oraz Marta Cierniak kl. II. Pozostali uczniowie zostali wyróżnieni i również dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. Byli to: Dominika Czuchra kl. I a, Michał Piedel kl. I a, Justyna Prorok kl. I a, Justyna Guzek kl. I a oraz Filip Fijałkowski kl. I b, Kamil Mądrzyk kl. I b, Oliwia Grzywińska kl. I b, Paweł Grzesik kl. I b oraz Angelika Kmiecik kl. II.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.