Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
I miejsce w gminie IV w powiecie młodych piłkarzy ze Szczurowej
18 listopad 2013

             Reprezentacja naszej gminy w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła w powiecie IV miejsce.  Po rozgrywkach grupowych  młodzi chłopcy ze Szczurowej do dalszych gier wyszli z I miejsca pozostawiając za sobą ekipy z Czchowa, Brzeska i Lewniowej. W drugiej grupie najlepsi okazali się piłkarze z Borzęcina choć tam o miejscach decydowała mała tabela ze względu na to, że wszystkie 3 drużyny miały taką samą ilość pkt. Trzeba tutaj zaznaczyć że poziom zawodów był bardzo wyrównany i każda z drużyn mogła  przy odrobinie szczęścia sięgnąć po najwyższe trofeum.

                W meczach półfinałowych wystąpiły  drużyny:  Czchów – Borzęcin 1:2 i Szczurowa – Dobrociesz 1:2. Tak więc w wielkim finale spotkały się zespoły, które grały już ze sobą w grupie a mianowicie Borzęcin i Dobrociesz. W tym pierwszym pojedynku lepsi okazali się zawodnicy z Dobrocieszy wygrywając 1:0. W finale jednak ulegli chłopcom z Borzęcina 2:1, którzy z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzili i wygrali cały turniej. W meczu o 3 miejsce miała miejsce podobna sytuacja, w meczu grupowym lepsi byli szczurowianie wygrywając 2:1 a w decydującym pojedynku o  ostatecznym miejscu w turnieju przegrali z Czchowem   2:0.

Klasyfikacja  turnieju:

1.      SP Borzęcin

2.      SP Dobrociesz

3.      SP Czchów

4.      SP Szczurowa

5.      SP Brzesko nr 3

SP Wola Dębińska

SP Lewniowa

             Ufundowane puchary przez pana Ryszarda Ożoga Starostę Brzeskiego oraz medale ufundowane przez pana Mariana Zalewskiego  Wójta Gminy Szczurowa wręczyła pani Jolanta Serwa kierownik referatu organizacyjno – prawnego Gminy Szczurowa.

Naszą gminę w zawodach powiatowych reprezentowała SP w Szczurowej, która wygrała turniej gminny, który odbył się w dniu 22.11.2013. Szczurowianie wygrali wszystkie swoje mecze w finale pokonując SP Zaborów 4:0. III miejsce zajęła SP ze Strzelec Wielkich wygrywając w małym finale z Wolą Przemykowską  2:1. Wśród dziewczyn na I miejscu  uplasowały się zawodniczki ze Szczurowej. II miejsce zajęła szkoła w Strzelcach Wielkich, III SP Uście Solne, IV SP Zaborów.

Wszystkie drużyny startujące w zawodach gminnych otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny  dziewcząt jak i chłopców okazałe trofea, które ufundował  i wręczył  pan Marian Zalewski, Wójt Gminy Szczurowa.

Mistrzowie gminy w piłce nożnej halowej chłopców:

Łukasz Dziedzic, Krystian Cieśla, Filip Cabała, Maciej Kutek, Dominik Kargól, Wiktor Król, Łukasz Chwastek, Bartłomiej Cholewicki, Krzysztof Dzień, Miłosz Wojnicki, Mikołaj Pawlik opiekun Robert Dzień.

Mistrzynie gminy w piłce nożnej halowej dziewcząt:

Wiktoria Pawlik, Anna Pajor, Julia Kozioł, Justyna Drespa, Giemza Aleksandra, Izabela Nawrot,  Kopacz  Aleksandra, Góra Gabriela, Skrzyńska Kinga, opiekun Robert Dzień.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.