Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Jeździmy na basen do Brzeska i Jadownik Mokrych
02 październik 2013

           Od dwóch lat nasza szkoła organizuje wyjazdy dla chętnych dzieci na basen do Jadownik Mokrych. Dotychczas jak i obecnie bierze w nich udział 45 uczniów z klas I- VI.

            W tym roku szkolnym szkoła uczestniczy również w projekcie  „Już pływam”, w ramach zadania pn.: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Gmina Szczurowa otrzymała od Zarządu Województwa Małopolskiego dotację celową, w wysokości 5.600 zł, z której opłacone zostaną bilety wstępu na basen, wynagrodzenie instruktorów oraz koszt wykonania identyfikacji wizualnej. Koszt wyjazdu na basen pokrywają rodzice. Całkowity koszt realizacji projektu to 13 660 zł.           

            Z nauki pływania w ramach projektu  skorzysta 14 uczniów z naszej szkoły. Zajęcia odbywają się w 15 osobowych grupach na krytej pływalni w Brzesku od 16 września do 04 listopada 2013 r. Kurs obejmuje 8 wyjazdów po 2 godziny zajęć na basenie.

                Cele projektu to: wzrost bezpieczeństwa dzieci na różnego rodzaju kąpieliskach, zwiększenie ilość uczniów umiejących pływać, zapobieganie problemom wychowawczym, upowszechnianie kultury fizycznej w regionie i promowani aktywności ruchowej, zwrócenie uwagi na znaczenie nauki pływania w profilaktyce zdrowotnej.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.