Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Półkolonia Szczurowa 2013r.
15 sierpień 2013

       W dniach od 1.08.-10.08.2013r. na terenie naszej placówki i poza nią odbywała się półkolonia zorganizowana wspólnie przez: przez ZZCNMR w Warszawie, UG w Szczurowej, Szkołę Podstawową w Szczurowej oraz  GOPS w Szczurowej.

        Uczestnikami niej byli uczniowie z terenów Gminy Szczurowa w wieku od 7 do 15 lat. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcyjnych form wypoczynku. Organizator przewidział 6 wyjazdów wycieczkowych. Dzieci mogły skorzystać  dwukrotnie z kąpieli na otwartym basenie w Olkuszu. Dwukrotnie były na filmach w kinie w Krakowie. Ponadto odwiedziły największe w Polsce Wesołe Miasteczko w Chorzowie. Tam uczestnicy korzystali  z wszystkich atrakcji wesołomiasteczkowych dzięki dziennemu karnetowi wstępu. Ponadto zwiedzili Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Oglądali tam stałe ekspozycje muzealne i uczestniczyli w warsztatach. W drodze powrotnej dzieci zwiedziły Muzeum Wsi Kieleckiej - skansen, gdzie podziwiały polskie zabytki etnograficzne.

          Pozostałe dni uczestnicy półkolonii spędzili w szkole wraz z opiekunami. Brali udział w konkursach plastycznych i sportowych oraz innych zabawach grupowych. Ponadto mieli również zoorganizowane ognisko, gdzie piekli smaczne kiełbaski. Upalna sierpniowa pogoda pozwoliła wszystkim na spędzenie razem niezapomnianych chwil.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.