Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
28 czerwiec 2013

             Uczniowie z niecierpliwością czekają na ostatni szkolny dzwonek. Zakończenie roku szkolnego to niezwykle waż dzień dla każdego z nich. To dzień kiedy po miesiącach pracy i siedzenia w szkolnej ławce nareszcie nastepuje upragniony czas odpoczynku.

             Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęło się od uroczystej Mszy św. w Kościele Parafialnym w Szczurowej. Następnie dzieci wraz z nauczycielami oraz rodzicami udali się na salę gimnastyczną, gdzie uczestniczyli w apelu. Część artystyczną przygotowali uczniowie kl. VI a i b oraz V. Pożegnano uroczyście uczniów klas VI, którzy od września rozpoczną naukę w gimnazjum.

            Wszystkim uczniom, którzy wyróżniali się zachowaniem oraz wynikami w nauce pani dyrektor Alina Oleksy wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła świadectwa oraz nagrody. Ponadto osoby, które miały wysokie osiągnięcia sportowe, również zostały nagrodzone na forum szkoły. Pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa w klasie z rąk wychowawców.

            Życzymy Wszystkim miłych, spokojnie i radośnie spędzonych wakacji. Wspaniałych przygód, złoto-brązowej opalenizny oraz niezapomnianych wrażeń z wakacyjnych wędrówek.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.