Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: wtorek, 7 kwiecień 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
"Merry Christmas" - Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej 19 grudnia 2012r.
19 grudzień 2012

              19 grudnia 2012 roku odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim. W konkursie wzięło udział dwunastu uczestników z pięciu szkół podstawowych z następujących miejscowości: Uście Solne, Świniary, Niedzieliska, Strzelce Wielkie i Szczurowa. Uczniowie zaprezentowali piosenki tematycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia.

            W kategorii klas I-III zwyciężył uczeń Szkoły Podstawowej w Świniarach, który wykonał piosenkę „Snow is falling”. W kategorii klas IV-VI najlepsza okazała się uczennica tej samej szkoły z piosenką „Last Christmas”.

            Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom składamy podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

            Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim został zorganizowany w związku z realizacją projektu „Britain is Great”. Projekt „Britain is Great” realizowany jest w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.