Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 30 marzec 2020 r.    Mapa strony
Jesteś teraz na: www.spszczurowa.pl / Aktualności
Aktualności
Miłe emocje przy pięknej pogodzie
24 maj 2011

Po raz 10, a więc jubileuszowy raz odbył się w niedzielę Małopolski Rodzinny Gwiaździsty Zlot p.n.” Rowerem po zdrowie”.  W tym roku metę zaplanowano w pięknym ośrodku sportowo-rekreacyjnym w Borku k. Rzezawy. Dzieci i młodzież miały możliwość korzystania z różnych atrakcji przygotowanych tego dnia dla uczestników rajdu. Oprócz wielu konkurencji sportowych była również loteria fantowa, występ orkiestry dętej z Rzezawy. W każdej konkurencji mieliśmy nagrodzonych przedstawicieli.

Pan Marian Zalewski wójt Gminy Szczurowa, który w kategorii VIP- ów zajął II miejsce. Dzieci nie chcąc być gorsze zdobyły w swoich dyscyplinach następujące miejsca: Łukasz Barnacki - I miejsce, a Paulina Wojnicka -  II miejsce w unihokeju, Wojciech Polich -  II miejsce w rzucie piłeczkami do celu, Karolina Stąsiek -  III miejsce w zbieraniu piłeczek na czas. Opiekunowie: Małgorzata Książek -  II miejsce w strzelaniu z bicza oraz Beata Komorowicz -  II miejsce w rzutkach do tarczy. Pani Beata mogła być podwójnie zadowolona ponieważ tradycyjne losowanie rowerów wzbudzające  wiele emocji, sprawiło, że został  wylosowany numeru, który posiadała.

Nagrodę tą ufundował i jednocześnie wręczył Pan Marian Zalewski wójt Gminy Szczurowa. W rajdzie tym uczestniczyło prawie 50 osób z takich miejscowości jak: Zaborów Wola Przemykowska, Strzelce Wielkie, Niedzieliska, Szczurowa oraz Wrzępia. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok tym bardziej, że impreza ma się odbyć w Szczurowej.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.