Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: poniedziałek, 1 marzec 2021 r.    Mapa strony
Sport-Ruch-Zabawa
Konkurs na ciekawą i oryginalną rzeźbę lub budowlę ze śniegu dla kl. IV-VIII
20 styczeń 2021

Dzień dobry!

           Nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Szczurowej oraz działające przy niej Uczniowskie Kluby Sportowe zapraszają wszystkich uczniów z klas IV – VI i VII – VIII do udziału w konkursie na ciekawą, oryginalną rzeźbę lub budowlę ze śniegu.

          Przesyłajcie zdjęcia z własnych prywatnych e-maili (nie ze szkolnych bo zdarza się, że nie wszystko przechodzi)  na maile nauczycieli wychowania fizycznego:

renatacaban7@gmail.com

dzien.robert@gmail.com

          na których będą Wasze budowle razem z Wami. (WAŻNE:  na zdjęciu ma być budowla lub rzeźba jak i wykonawca danego dzieła).  Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody. Termin nadsyłania prac to 24.01.2021r. (niedziela) do godz. 24.00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę, która będzie przez niego wykonana. 

Kategorie:

I  -  Klasy IV – VI

II -  Klasy VII –VIII

Nagrody:

           W każdej z kategorii zostaną przyznane miejsca od 1 do 3 za które będą wręczone nagrody. Każdy uczestnik konkursu, który prześle pracę i  będzie możliwa do odczytania przez nauczyciela, otrzyma z wychowania fizycznego piątkę oraz pozytywną uwagę.  Osoby z miejsc 1-3 otrzymają ocenę szóstkę.  Wyniki zostaną podane 01 lutego 2021r.

 

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.