Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: piątek, 29 marzec 2024 r.    Mapa strony
Sport-Ruch-Zabawa
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym i Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
16 grudzień 2019

25 listopada 2019r. w hali sportowej w Szczurowej odbył się Gminny Indywidualny i Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na starcie turnieju stanęli tenisiści stołowi z: PSP Uście Solne, PSP Wola Przemykowska, PSP Niedzieliska oraz SP Szczurowa. Rozgrywki drużynowe zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym, a w rozgrywkach indywidualnych uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Następnie zawodnicy którzy zajęli I i II miejsce w grupach grali półfinały na krzyż, a później rozegrane zostały mecze o III i I miejsca.

III miejsce -  PSP Uście Solne – Klaudia Kołdras, Aleksandra Janik

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali dyplomy, medale oraz pamiątkowe puchary. Obsługę sędziowską tworzyli: pani Paulina Duda, pani Renata Caban, pan Michał Winczura oraz pan Robert Dzień - nauczyciele WF. Uczniom, którzy zakwalifikowali się do zawodów powiatowych życzymy powodzenia.

10 grudnia nasi chłopcy uczestniczyli w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym gdzie zajęli 7 miejsce.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Szczurowa.