Witaj na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej im. Aadama Miciewicza w Szczurowej
Dziś jest: piątek, 16 kwiecień 2021 r.    Mapa strony
Sport-Ruch-Zabawa
Drużyny sztafetowe w Strzelcach Wielkich
11 maj 2015

           Po raz kolejny drużyny sztafetowe z gminy spotkały się w Strzelcach Wielkich. Tradycją już stało się że właśnie w te dni gdy odbywają się biegi pogoda płata figla i albo pada deszcz, śnieg albo mocno wieje i jest zimno. W takich właśnie warunkach przyszło rywalizować drużynom dziewcząt i chłopców o miano najlepszej sztafety w gminie. Do startu przystąpiły  trzy drużyny dziewcząt i pięć chłopców. W każdej drużynie biegało 9 osób: 3 z kl. czwartych, 3 z kl. piątych i 3 z kl. szóstych na dystansie 800 m. dziewczęta i 1000 m. chłopcy.

            Już po biegu pierwszych zawodników ustaliła się kolejność w poszczególnych kategoriach, która  do końca biegu nie wiele się zmieniała.

             Wśród dziewcząt od początku ostre tempo narzuciły dziewczęta z Strzelec i nie oddały prowadzenia do końca biegu. Skład drużyny: Klaudia Zając, Kinga Bal, Karolina Oleksy, Patrycja Strózik, Monika Rzeźnik, Julia Kuciel, Weronika Rębacz, Patrycja Worek opiekun Małgorzata Książek.  II miejsce przypadło dziewczętom z Zaborowa a trzecie  miejsce drużynie z Szczurowej.

             U chłopców prym wiedli chłopcy z Szczurowej, którzy również po bardzo dobrym początku do końca biegu nie oddali prowadzenia i wygrali sztafetę. Skład drużyny: Hubert Pukal, Konrad Florek, Cholewicki Jakub, Krzysztof Dzień, Sebastian Wojnicki, Wiktor Zięba, Łukasz Chwastek, Kamil Pukal, Dawid Antos opiekun: Robert Dzień.  II miejsce przypadło drużynie z Strzelec, III zespołowi z Niedzielisk. Na kolejnych pozycjach uplasowały się szkoły z  Uścia Solnego i Woli Przemykowskiej.

             Nagrody w postaci pucharów  i dyplomów wręczyła pani Dorota Jaszczowska dyrektor szkoły podstawowej w Strzelcach Wielkich.


« powrót
Wyszukiwarka:
Najnowsza galeria
Polecamy
2010 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Szczurowej - www.spszczurowa.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony, a także materiałów na stronie są zastrzeżone.